0533 945 21 52 0850 425 2152

Yatak Yıkama

Amerika ‘dan ithal ettiğimiz Rotovac Vakumlu Yatak Yıkama Makineleri ile yataklarınızı hazırladığımız sıcak solüsyon ile derinlemesine yıkıyoruz.

Yüksek vakum gücü sayesinde yatağın içinde kalan kir, myte, bakteri ve akarları da temizliyoruz.

Yataklarınız dışarıdan temiz görünsede içerisinde insan derisi ile beslenen binlerce myte ve akar tespit edilmiştir. Bir insanın günde ortalama 8 saat yatakta vakit geçirdiği düşünülürse, elimizi ve yüzümüzü direk temas ettiğimiz yataklarımız insan sağlığı için tehtid oluşturmaktadır.

Özellikle Hastane, Otel, pansiyon gibi işletmelerde yatakların farklı kişiler tarafından kullanılması ile daha çok kirlenme oluşmakta ve Ölüm tehtidi bile sebep olmaktadır.

Bu konu ile ilgili haber başlığı aşağıdaki gibidir.

“Son iki yıldır yenidoğan ünitelerindeki bebek ölümlerinin nedeni anlaşıldı: Ciddi enfeksiyonlara yol açan bakteriler yataklarda ürüyor ve sadece hastanelerde değil, lüks otellerde de sağlığı tehdit ediyor. “ Haberin devamı için tıklayınız .

Yatak Yıkama için özel üretilmiş makinamız ile yıkama, ozonlave dezenfeksiyon işlemi yaparak yatağınızı temizlemektedir. Böylelikle yatağınız daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.

Yataklarınız ilk günkü gibi tertemiz.

Daha iyisi yok…

TIKLA HEMEN ARA