0533 945 21 52 0850 425 2152

KOLTUK YIKAMA

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

 • Koltuk Yıkama işleminden önce var ise koltuk üzerindeki tozlar alınır. Daha sonra koltuklar için özel hazırlanmış şampuan, suyla karıştırılıp makinemizin temiz su haznesine boşaltılır. İlk olarak püskürtme yöntemi ile koltuğun tamamı ıslatılır.
  Kirlerin yumuşaması için bir süre beklendikten sonra vakumlama işlemine geçilir.
  Koltuk içerisinde ki toz ve kirleri kabartıp yüzeye çıkartan özel karışımlı ilaç, sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Vakumlama sonrasında gerekli görülen yerlerde ( oturma ve kol bölgelerinde v.s ) yıkama işlemi tekrarlanır.
  Lekeli ve yoğun kirli bölgelerde ise özel işlem uygulanır.
 • Koltuk yıkama işleminden ayrı olarak hastane, diyaliz merkezleri yatak yıkama işlemi de yapılmaktadır.
 • Özel yıkama şampuanımız yatak ve koltuklarınızda bulunan koku ve kiri tamamen çıkarmaktadır.
 • (Ter kokusu, İdrar, Soba isi, Sigara kokusu v.b)
 • Elde silinmiş koltuklarda ve uzun süre beklemiş lekelere garantimiz bulunmamaktadır.
 • Daha önce elde silinmiş ya da amatörce yıkama işlemi yapılmış koltuklarda, koltuk yüzeyine işlemiş lekelerin çıkmaması olağan bir durum olduğu gibi çıkarılmasıda oldukça zordur.
  Bu tip koltuklarda lekenin çıkartılması koltuk yüzeyini yıpratacaktır.Firmamız koltuk yıkama ve lekeler hakkında bilgi sahibi olduğu için çıkartılması konusunda ısrarcı olmamanız sizlere daha iyi hizmet sunumumuzda yarar sağlayacaktır.Fırçalama işlemi koltuk yüzeyini yıpratır, bu yüzden kesinlikle fırçalama işlemi yaptırmayınız.
  Buharlı yıkamayı da firmamız tavsiye etmemektedir. Buharlı yıkamada sıcak buhar koltuğun yüzeyselini temizlemektedir. Koltuk yüzeyine ve süngerine belli bir zaman sonra zarar verdiği tespit edilmiştir. En uygun ve hijyenik yıkama yöntemi sulu sistem olduğu onaylanmış dır.
 • Koltuk yıkamada en iyi sonuç kış ve yağmurlu zamanlarda yapılan temizliktir.

Divan koltuk yıkama, kullandığı özel koltuk yıkama şampuanı ile maytları, bakterileri ve alerjenleri öldürüyor bir yıl boyunca koltuklarınızı koruma altına alıyor.

TIKLA HEMEN ARA