0533 945 21 52 0850 425 2152

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Divan Beylikdüzü  Koltuk Halı Yıkama

Beylikdüzünde en güvenilir ve en kaliteli koltuk ve halı yıkama firmasi.

Evimizde, ofisimizde veya özel bir mekânımızda bulunan koltuk ve kanepeler tüm yükümüzü çeker. Yüzlerce kişinin üzerine oturduğu kanepeler zamanla eski temiz ve parlayan görüntüsünü yitirir. Yerine tozlu ve kirli bir görüntü bırakır. Durum böyle olunca kapsamlı ve derinlemesine bir temizlik için uzman ellere ihtiyaç duyulur. Bu aşamadan sonra Divan Beylikdüzü koltuk ve kanepe yıkama konularında yılardır işini en iyi şekilde yapan firmamız devreye girer. Kirlenen koltuklarınızı sakın sorun haline getirmeyin, arayın bizi güçlü vakuma sahip sulu yıkama özellikli son teknoloji olan makinelerimizle evinize gelelim tüm koltuklarınızı kısa sürede yıkayalım.

Koltuk – Kanepe Yıkama konusunda çığır açan firmamız İstanbul beylikdüzünde binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Sizler kirlenen koltuklarınızın üzerine oturmayın. Çağırın bizi hemen gelelim koltuklarınızı ilk alınmış görüntüsüne kavuşturalım. Özel koltuk yıkama cihazlarımızı kullanarak koltuklarınızı pırıl pırıl bir görüntüye kavuşturalım.
Yerinde yıkama sayesinde koltuklarınız deforme olmadan en iyi şekilde yıkanarak eski temiz görüntüsüne kavuşturulur. En güvenilir ve kaliteli koltuk yıkamanın adresi olan firmamızda doğal temiz ürünleri kullanarak yerinde temizlik hizmetimizi ister evinizde ister iş yerlerinizde hızlı bir şekilde verebilmekteyiz.

Beylikdüzünde  Hizmetimiz Olan Mahalleler
  1. Adnan Kahveci Mahallesi Koltuk Yıkama
  2. Barış mahallesi halı ve koltuk yıkama
  3. Büyükşehir mahallesi halı ve koltuk yıkama
  4. Cumhuriyet mahallesi halı ve koltuk yıkama
  5. Dereağzı mahallesi halı ve koltuk yıkama
  6. Gürpınar mahallesi halı ve koltuk yıkama
  7. Kavaklı mahallesi halı ve koltuk yıkama
  8. Marmara mahallesi halı ve koltuk yıkama
  9. Sahil mahallesi halı ve koltuk yıkama
  10. Yakuplu mahallesi halı ve koltuk yıkama

 

TIKLA HEMEN ARA
Divan Temizlik Hizmeti