0533 945 21 52 0850 425 2152

Etiketler

BEYLİKDÜZÜ,AVCILAR,ESENYURT

HALI VE KOLTUK YIKAMA

Halı  yaşamakta olduğumuz, evlerimizde, ofislerimizde, otel, cami kısacası bulunmakta olduğumuz birçok ortamda sağlık bakımından cok önemlidir. Günlük hayatımızda kullanıldığı ve üzerine basıldığı için toz ve kire maruz kalmaktadır. Oluşan bu kirlerin ve tozların temizlenmesi saflık açısından ok önemlidir. Özellikle toza alerjisi olanlar için.Halı yıkama işlemini yapan uzman bir firma tarafından yapılmış ise , temizlik ve hijyen bakımından ilk günkü görünümü elde etmiş olursunuz. İstanbul Beylikdüzü Halı Yıkama  ve koltuk yıkama

Beydüzünde’de bu konuda nadir firmalarından birisiyiz.

Profesyonelce temizleme nasıl olmalıdır ?

Halının içine hav aralarına yerleşmiş olan toz,kir,bakteri gibi etkenlerin yüzeye çıkartılıp atılması,lekelerin mümkün olduğunca yok edilmesi,temizliğin, parlaklığın, hijyenin sağlanması olarak özetlenebilir.Uzman halı yıkama fabrikaları ile çalışmak önemlidir. Dogru ekipmanlar kullanılmalı,kullanım alanları hijyenik olup, halıyı bozmayan şampuan kullanılmalıdır.

Firmamız halılarınızı otomatik makinada rulo fırçalarla el değmeden, deterjanlama ve su durulaması yapılarak, alt fırça ilede arka yüzleride yıkanarak,üstdüzeyde teknolojiyi kullanmaktayız.

Bölgemizde cok fazla halı yıkama yerleri bulunmaktadır.Bunları büyük bir kesmi hijyen olmayan ortamlarda bilincsizce temizlik yapmaktadırlar.Ucuz bulasık deterjanı, kostik gibi ürünleri kullanıp halılara zarar vermektedirler. Halı temizleme bilgi ve beceri birikimi ister.Tecrübeli halı yıkama şirketleri zarar vermeden yıkama yapar.Bu yüzden sektörde devamlı kalıcı olurlar.Ucuz halı yıkama firmaları yapmış oldukları yıkamalarda az maliyetlerle cok kazanc elde edeceklerini sanmaktadırlar.Ama unuttukları birsey var, kadınları konusunda asla kandıramazsınız.

Bölgemize baglı koltuk ve halı yıkama olarak: Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar,Büyükçekmece,Küçükçekmece  bölgeleride hizmet alanlarımız içerisinde yer almaktadır. Beylikdüzü halı yıkama fiyatları metrekare cinsinden ölçülüp, kimi işçilik fazla olmasından, kimisinde ise risk teşkiletmesinden dolayı farklılıklar oluşmaktadır.

Her tür aynı şekilde yıkanmaz. Her tür iplik yapısına ve cinsine göre ayrılmaktadır. Yün, ısparta,döşemealtı gibi özel dokuma türleri özel tekniklerle yıkanmadığı sürece, renklerinin birbirine karışması büyük olasılıktır.Genel anlamda siz değerli müşterilerin en çok tereddüt ettikleri konulardan biride değerli halılarının temizlenmesi esnasında boyaların birbirine karşmasından tedirginlik duymalarıdır.

Halılarınızı yıl içerisinde iki kez yıkanması tavsiye etmekteyiz.Zamanla biriken toz, kir ve lekeler kötü görünüme neden olur. Hal böyle olunca temizleme işide zor olacaktır.Hem zaman kaybı hemde emek kaybı yaşamak istemiyorsanız halılarınızı halı yıkama firmamıza göndererek, temiz ve hijyen olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi tercih etmeniz için beş neden

    • Kesinlikle bulasık deterjanları kullanmıyoruz.
    • Antibakteriyel, parlaklık veren iyi deterjanları kullanıyoruz.
    • Teknolojik makinalar kullanıyoruz.
  • Tecrübe kalite ve teknolojiyi bir arada sunuyoruz

Koltuk Yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için teşşekkür ederiz beylikdüzü koltuk yıkama fırması olarak mutluyuz. Beylikdüzü koltuk yıkama olarak şirketımız aslen beylikdüzünde olup esenyurt koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama olarak falıyet göstermektedır ayrıca avcılar koltuk yıkama bölgesınde hızmetımız mevcuttur.Beylikdüzü uygun koltuk yıkama fırması olarak hem hıjjenık jemde ekonomık hızmet vermekteyız.

Bize Googlede Bu kelimeri aratarak ulaşabılırsınız:beylikdüzü koltuk yıkama  beylikdüzü koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri beylikdüzü koltuk yıkama fiyatları beylikdüzü halı koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama beylikdüzü/istanbul beylikdüzü oto koltuk yıkama beylikdüzü araç koltuk yıkama beylikdüzü halı ve koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama avcılar koltuk yıkamaavcı lar koltuk yıkama firmaları avcılar halı koltuk yıkama avcılar oto koltuk yıkama koltuk yıkama avcılar tel Gibi kelimelerle googlede divan temizlik hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır.

[kkstarratings]

TIKLA HEMEN ARA